Про це на сьогоднішньому засіданні Верховної Ради заявив міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський, передає «Прибуток».

«Через два тижні буде призначено нового генерального директора», – сказав міністр.

Як відомо, 31 грудня 2014 року Мінінфраструктури оголосило конкурс на заміщення вакантної посади гендиректора Львівського аеропорту. 19 січня прийом заявок від кандидатів було завершено. Відтак надіслані резюме вивчала експертна група з представників компаній «Talent Advisors», EBS, «Deloitte» і найкращих, за її оцінками, кандидатів рекомендувала на розгляд міністра.

На сьогодні обов’язки гендиректора аеропорту виконує Ростислав Веселов.

Сьогодні ж Львівський аеропорт поширив інформацію про результати роботи 2014 року. Наголошено на тому, що в минулому році він залучив три нові авіакомпанії — італійського лоукостера «Meridiana Fly» та українських перевізників «Дніпроавіа» та УРГА, завдяки чому було відкрито нові регулярні рейси до Дніпропетровська, Неаполя, відновлено сполучення з аеропортом «Київ» («Жуляни»).

Зокрема, за минулий рік чистий прибуток підприємства зріс на 60%, порівняно з 2013 роком, а також перевищив на 68% плановий показник на 2014 рік.

Пасажиропотік львівського летовища 2014 року становив 585,2 тис. осіб. Це на 15% менше, ніж за попередній рік, проте на підприємстві зауважили, що загалом в авіаційній галузі України падіння пасажиропотоку становило 28%.