Про це повідомляє прес-служба Мінкультури.

"23 серпня на Софійській площі у Києві відбудеться урочисте підняття Державного Прапора України за участю Президента України, керівників органів державної влади та відкриття виставки бойових прапорів частин Збройних сил, Національної гвардії України, Держприкордонслужби, які брали участь в антитерористичній операції", – зазначається в повідомленні.

Церемонія підняття Державного Прапора пройде також по всій Україні та у дипломатичних представництвах за кордоном. Цього ж дня відбудеться поховання на території Парку Вічної Слави у Києві останків воїна, що загинув під час проведення антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях, та перепоховання останків воїна часів Другої світової війни.

У пам'ять про загиблих воїнів – захисників України буде оголошена загальнонаціональна хвилина мовчання. 23 серпня у Національній опері України до Дня Державного Прапора відбудеться мистецький захід «Ніхто, крім нас».

У День Незалежності традиційно відбудеться покладення квітів до пам'ятників, пам'ятних знаків та місць поховань видатних діячів українського державотворення, борців за незалежність України у ХХ столітті, загиблих під час участі у масових акціях громадського протесту в Україні з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014-го та антитерористичній операції в Донецькій і Луганській областях.

На Хрещатику та Майдані Незалежності у Києві пройдуть зведені колони Збройних сил, Національної гвардії України, Держприкордонслужби – "Парад Незалежності", під час якого Президент України передасть представникам підрозділів (частин) бойові прапори.

24 серпня релігійним організаціям запропоновано провести молитви за Україну в храмах усіх конфесій, а також планується молитовний захід у соборі Святої Софії Національного заповідника "Софія Київська".

У Національній опері України заплановано проведення мистецького заходу "Європейська симфонія – Українській Незалежності", присвяченого 24-й річниці Незалежності України. Такий же захід відбудеться і на Хрещатику.