Посилаючись на негативну позицію настоятеля храму. міністр культури України Володимир Бородянський повідомив про скасування показу мод українського дизайнера Олени Серебрової в будівлі костелу Святого Миколая в Києві

Про це міністр заявив через соцмережі, передає Еспресо.TV.

"Показу мод у будівлі костьолу Святого Миколая, який перебуває на балансі Національного будинку органної та камерної музики України - не буде. Оскільки одночасно це і Національний будинок органної та камерної музики України, і діючий костьол, будь-які заходи в цьому місці враховують позицію настоятеля. Усно настоятель вже надав негативну відповідь", - написав міністр.

Раніше повідомлялося, що Міністерство культури України виступило з наміром провести в костелі Святого Миколая в Києві безпрецедентний модний показ відомого українського дизайнера Олени Серебрової.

Також були опубліковані відповідні копії листів Міністерства культури, молоді та спорту до священика Андрія Рака, пароха Римсько-католицької парафії святого Миколая в Києві, а також Тетяни Стахурської, директора Національного будинку органної та камерної музики України.

На публікацію листів в українських медіа зреагував посол Польщі в Україні Бартош Ціхоцький.

"Показ мод в пограбованому більшовиками і досі не повернутому київському храмі?", - обурився дипломат.

Нагадаємо, Епіфаній зробив несподівану заяву щодо ПЦУ.