"Нова міська влада Львова вдається до незаконних дій. Вона прийняла незаконне рішення про те, щоб забрати собі військовий об’єкт (будівлю колишнього штабу 14-ї повітряної армії – УПС МОУ)", – заявив сьогодні, 31 травня, міністр оборони України Анатолій Гриценко під час робочої поїздки у Чернігівську область. Про це ZAXID.NET повідомила прес-служба Міністерства оборони України.

"Приміщення, про яке йде мова, за попередньої ринковою вартістю, оцінюється у 80 мільйонів гривень. Просто так віддати – ми на це не підемо!", – наголосив міністр оборони України.

"Військове відомство запропонувало міському голові Львова вирішити це питання на компенсаційній основі – розрахуватися за цю будівлю квартирами для військових", – наголосив Анатолій Гриценко. "Він на це не погодився і пішов силовим шляхом через абсолютно незаконне рішення двох інстанцій. Мені відомо, що на сьогодні планувався похід виконавчої служби разом з місцевою міліцією для того, щоб змусити нас віддати цю будівлю і втратити 80 мільйонів гривень", – зазначив Анатолій Гриценко.

Міністр оборони додав, що він зв’язався з виконувачем обов’язків міністра внутрішніх справ генералом Михайлом Корнієнком, і вони знайшли порозуміння у цьому питанні. "Військовий об’єкт – це військовий об’єкт, це – власність держави. Я готовий нормально вирішити це питання з місцевою владою і силові засоби – абсолютно не прийнятні. Поки я міністр оборони – цього не буде!", – наголосив Анатолій Гриценко.

Сьогодні, 31 травня, у Львові представники міської ради та виконавчої служби спробували забрати у військових приміщення на вул. Саксаганського, 13 відповідно до рішення Львівського апеляційного господарського суду. Військові відмовились звільняти приміщення, заявивши, що 22 травня військовий прокурор Львівського гарнізону подав касаційну скаргу до Вищого господарського суду України.