Про це повідомляє BBC.

Як зазначає видання, заяву про відставку Феллон подав через день після того, як він підтвердив, що в 2002 році дозволив собі вільність щодо журналістки Sunday Express Джулії Хартлі-Брюер.

Сам Феллон заявив, що його поведінка в минулому не відповідає стандартам військових.

Як раніше повідомлялося, в сексуальних домаганнях звинуватили також першого міністра Великобританії Деміена Гріна. Сам він висунуті звинувачення заперечує.

Як повідомлялося, популярного американського продюсера, відомого за роботою над «Володарем перснів», Гарві Вайнштейна звільнили через звинувачення у сексуальних домаганнях.

Нагадаємо, нещодавно ЗМІ оприлюднили заяви про жінок різних сексуальних домагання та спробах помацати їх тіло з боку чоловіків-європарламентарів. Жінки стверджують, що до домагань причетні також німецькі депутати, а одного з них навіть називають «провідним». Називається ім'я тільки одного 71-річного французького депутата від «зелених», який нібито написав непристойне текстове повідомлення співробітниці.

Імена інших політиків, яким закидають сексуальні домагання, ЗМІ не оприлюднили за побажанням самих жінок. Вони, мовляв, побоюються за свою кар'єру та можливі юридичні наслідки.