Міністр інфраструктури Володимир Омелян у Миколаєві агітував за Петра Порошенка.

Про це повідомили у прес-службі “ОПОРИ”.

Відомо, що напередодні в Миколаєві відбулося засідання Ради регіонального розвитку за участю Президента України Петра Порошенка. На заході в обласному Будинку культури, крім депутатів різних рівнів, голів об’єднаних громад, бізнесменів, чиновників, був присутній і міністр інфраструктури Володимир Омелян.

У своєму виступі, в якому йшлося про розвиток інфраструктури взагалі й на Миколаївщині зокрема, Володимир Омелян озвучив слоган, що використовується в політичній агітації Петра Порошенка: «Кандидатів багато – Президент один».

«Для нас важливо не зупинити цей рух. Один рік пробуксовки будь-якої реформи відкидає всю країну на п’ять років назад. Інфраструктурою ми єднаємо державу, транспортом ми єднаємо людей. Кандидатів багато – Президент один. І інфраструктура одна», − сказав Володимир Омелян. Від агітації його застеріг Петро Порошенко: «Це не виборчий захід, і я би просив утримуватися від цього, дякую».

Нагадаємо, у Ковелі люди півтори години мерзли, очікуючи Порошенка: “тітушки” виривали плакати.

Раніше повідомлялось, що у Луцьку до приїзду Президента розгорнули банери “Порошенку — перший строк замість другого терміну”.

Як писав “Вголос”, на чоловіка, котрий запитав про Гладковського, напали охоронці Порошенка.