Про це Юрій Стець написав на своїй сторінці у «Facebook».

«Я очікував ці дні, що Тетяна Попова зрозуміє, що мудрість політика або чиновника полягає в тому, що треба визнавати свої помилки. На жаль, цього не сталось.

Таню, ми не маємо права використовувати інформаційні волонтерські організації для власного піару. Це, на жаль, відбулось. Власне, як і прикриватись у своїх заявах журналістами. Це теж відбулось. Українська влада, представниками якої ми з тобою є, має бути вдячна українським волонтерам за їхню діяльність. Але в жодному разі, наші офіційні заяви чи просто коментарі в соцмережах, навіть, якщо нас провокують, не можуть ображати громадян – патріотів України», – написав міністр інформаційної політики.

«І хоча наговорене за цей час є лише твоєю, а не офіційною позицією МІП, варто було б вибачитись. Ок, я зроблю це за тебе. Отже, хочу принести вибачення всім патріотам, інформаційним волонтерам. Всім тим, кому коментарі Тетяни Попової видалися зневажливими», – додав Юрій Стець.

Нагадаємо, ще 13 травня в коментарі кореспонденту «Вголосу» прес-служба Міністерства інформаційної політики повідомила, що Тетяна Попова висловлює офіційну позицію цього міністерства щодо ситуації з оприлюдненими на сайті «Миротворця» списками журналістів, які акредитовувались у терористичних організаціях «ДНР/ЛНР».

Як повідомляв «Вголос», сайт «Миротворець» опублікував контактні дані близько 5 тисяч українських та іноземних журналістів, серед яких є працівники CNN, ВВС, «Washington Post» та інші, які акредитовувались у псевдореспубліках, звинувативши їх у співпраці з сепаратистами.

Після чого прокуратура міста Києва почала розслідування оприлюднення в Інтернеті персональних даних журналістів.

А вже 13 травня сайт «Миротворець» повідомив, що закривається через тиск, який організувала заступниця міністра інформаційної політики Тетяна Попова.