Міністр транспорту і зв‘язку України Євген Червоненко особисто попросив начальника Львівської залізниці Богдана Піха з‘явитись на допит в прокуратуру.
Про це Євген Червоненко повідомив на зустрічі першого віце-прем‘єра України Анатолія Кінаха із господарським активом Львівської області вчора, 19 квітня.
Євген Червоненко вчора відвідав Богдана Піха, який перебуває на стаціонарному лікуванні у лікарні Львівіської залізниці.
Він побажав йому швидше одужувати, але зазначив, що „на допит в прокуратуру з‘явитися треба”.
Як повідомляло агентство, 15 квітня Генпрокуратура України порушила кримінальну справу відносно службових осіб Львівської залізниці за ознаками складу злочину, передбаченого частиною 2 ст. 364 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки).
Працівники Генпрокуратури з‘ясували, що у березні-квітні 2004 року в м. Києві службові особи ДАЗТУ «Укрзалізниця», зловживаючи своїм службовим становищем, дали вказівку начальникам усіх залізниць України терміново укласти з одним комерційним підприємством договори на проведення оцінки протипожежного стану, обстеження системи управління охороною праці та проведення екологічної експертизи виробничих об’єктів і перерахувати на його рахунок грошові кошти на загальну суму близько 300 млн. грн.
У свою чергу службові особи Донецької, Львівської, Одеської, Південної, Південно-Західної та Придніпровської залізниць, діючи всупереч інтересам держави, уклали договори на проведення цих робіт з вказаним комерційним підприємством, яке навіть не мало ліцензії на заняття такого виду діяльністю і перерахували на його рахунок зазначені грошові кошти.