Про це Александру Тенасе написав у Facebook.

«Я погодився обійняти посаду міністра юстиції, щоб просувати реформи у сфері правосуддя, цілком усвідомлюючи комплексність і складність цих реформ. Не ставив перед собою мету займатися політикою і стати виборчою мішенню. Європейські цінності говорять про те, що будь-яка публічна посада має грунтуватися, насамперед, на довірі. Але коли ця довіра підривається, будь-яка ініціатива не дає належних результатів. У зв'язку з цим, я дійшов висновку, що найоптимальнішим виходом із ситуації, що склалася, може бути лише відставка», - йдеться в повідомленні.

Він подякував прем'єр-міністру Павлу Філіпу за виявлену йому високу довіру, заявивши, що на цьому завершує свою публічну діяльність.

Кількома днями раніше один із опозиційних телеканалів оприлюднив запис телефонної розмови, що відбулася в 2015 році між Олександром Тенасе і В'ячеславом Платоном, який нині відбуває покарання за фінансові махінації. Сам Тенасе цей факт не заперечує, заявивши, що він «був знайомий з Платоном, коли той ще був депутатом парламенту, і він завжди відповідає на телефонні дзвінки своїх знайомих», однак запис розмови він назвав незаконним, а сам факт її оприлюднення аморальним.