Про це йдеться у заяві Міністерства оборони.

«Звинувачення в КК «Київавтодор» щодо руйнування армійською технікою яка залучена до проведення військового Параду дорожнього покриття на деяких вулицях столиці не відповідають дійсності. Інша гусенична техніка, а це бойові машини піхоти, десанту та полкова самохідна гаубиця 2С1 «Гвоздика» вважаються легкою броньованою технікою, на яку у відповідності до технічних вимог не передбаченні асфальтохідні гусениці. Зазначена техніка своєю масою (від 8 до 20 тонн) не може нанести шкоду якісному асфальтному покриттю, а лише залишити сліди від гусениць, які зникають після руху автомобільного транспорту», - йдеться у повідомленні.

«Таким чином, якщо асфальтне покриття руйнується від проїзду зазначеної техніки, то проблема не в техніці, а в якості дорожнього покриття.Звертаємося до КК “Київавтодор” не поширювати завідомо не правдиву інформацію, яка сформульована на підставі фото із соціальних мереж, а не на власних дослідженнях», - додали у Міноборони.

Нагадаємо, у «Київавтодорі» нарікають, що ділянки дороги, де проходила важка військова техніка під час підготовки до параду на День Незалежності, масово зруйновані.