Про це йдеться в прес-релізі, розданому на прес-конференції міністра оборони Степана Полторака, інформує «Українська правда».

З цих коштів майже 4 млрд скерували на розвиток озброєння та військової техніки, трохи більше ніж мільярд – на підготовку Збройних сил, понад 22 млрд – на утримання армії.

Крім того, Міноборони отримало 153,3 млн грн у вигляді благодійної допомоги, з яких 141 млн витратили на матеріально-технічне забезпечення, решту – на ліки.

Також міністерство отримало допомогу в натуральній формі на 391 млн гривень (бронежилети, шоломи, транспортні засоби, їжу, засоби зв’язку, роботи, ліки тощо).

У прес-релізі Міністерства оборони також зазначено, що минулого року «під час використання бюджетних коштів було допущено певні недоліки та помилки», зокрема «вели недостатню роботу з протидії старим корупційним схемам». За повідомленням Міноборони, «притягнуто до дисциплінарної відповідальності 8 посадових осіб Міністерства оборони та Генерального штабу з департаменту державних закупівель, 2 посадові особи усунуто від виконання службових обов’язків».

У бюджеті цього року на Міноборони передбачено вже 44,6 млрд грн, або 2,6% ВВП.