Про це заявив виконуючий обов’язки Міністра оборони України генерал-полковник Михайло Коваль, передає прес-служба Міноборони.

Коваль зазначив, що вчора, 17 червня 2014 року, керівництвом батальйону територіальної оборони «Айдар», особовий склад якого залучений до виконання завдань в рамках антитерористичної операції, самовільно, без погодження і координації своїх дій з керівництвом АТО, було прийнято рішення щодо самостійного штурму терористичних угруповань, які дислокуються вмісті Луганськ.

Під час маршу бійці батальйону потрапили у засідку, яку влаштували бойовики. Терористи вели шквальних вогонь з автоматичної зброї та гранатометів.

Прийнявши нерівний бій, бійці батальйону «Айдар» викликали підкріплення в штабі АТО.

Керівництвом штабу було прийняте негайне рішення щодо надання допомоги батальйону. До місця зіткнення з бойовиками було відправлено дві бойові оперативні групи.

Внаслідок запеклої сутички, втрати серед українських військовослужбовців є вбиті та поранені.

Терористи також понесли численні втрати, кількість яких уточнюється.

Міністерство оборони України офіційно заявляє, що зазначений випадок стався через несанкціоноване прийняття рішення командуванням батальйону «Айдар» на проведення активних бойових дій.

Як повідомлялось у ніч на 18 червня біля селища Щастя відбулося зіткнення сил антитерористичної операції з бойовиками. Внаслідок бою 15 військових загинуло, доля ще 13 залишається невідомою. Серед загиблих є військові з Львівщини.