Про це йдеться в повідомленні Міністерства освіти і науки у «Facebook».

Зокрема, представники Міністерства закликають чиновників Чернігова врахувати думку громади щодо призначення директором школи Людмили Скоробагатько, яка була активісткою «анти майдану», виступала на сумнозвісному з’їзді сепаратистів у Харкові і керувала місцевими «тітушками».

«З огляду на її поведінку та публічну позицію в період Революції гідності, Міністерство вважає призначення вказаної особи на посаду керівника навчального закладу неправильним і невиваженим рішенням, до того ж здійсненим без урахування думки громади», – говориться у повідомленні.

Зазначається, що Міністерство освіти і науки вже скерувало відповідного листа щодо призначення Скоробагатько міському голові Чернігова Олександру Соколову.

Міністерство також зазначає, що подібні вчинки з боку директора школи, яка до того ж є вчителем історії, є несумісними з моральними приписами, передбаченими статтями 50 та 56 Закону України «Про освіту», статтею 24 Закону України «Про загальну середню освіту».

 

Нагадаємо, батьки учнів загальноосвітньої школи №35 постали проти призначення активістки «анти майдану» і звернулися до Міністерства освіти і науки з проханням врегулювати ситуацію.