Про це повідомляє «Інтерфакс» з посиланням на прес-службу міністерства.

У російському відомстві проінформували, що у період з 8 по 27 лютого 2017 року провели позапланову перевірку відповідності діяльності релігійної організації до заявлених нею у статуті цілей і завдань.

«Діяльність організації здійснюється з порушеннями статутних цілей і завдань, а також чинного законодавства Російської Федерації, у тому числі федерального закону «Про протидію екстремістської діяльності»... У зв'язку з цим Верховний Суд Російської Федерації 15 березня 2017 року Мін'юстом Росії подав адміністративну позовну заяву», - йдеться в повідомленні.

Раніше в прес-службі Верховного суду РФ повідомили, що Мін'юст просить визнати релігійну організацію «Управлінський центр Свідків Єгови в Росії» екстремістською і заборонити в країні її діяльність. Дата розгляду позову міністерства поки не призначена.

У релігійнії організації повідомили, що «Свідки Єгови» проповідують у Росії з 1891 року. На сьогодні в Росії налічується близько 175 000 вірних, а в усьому світі їх понад 8 мільйонів у 240 країнах.

 

«Вголос»