"У мене немає коментарів. Якщо у вас питання є ... "Карпати виграли", молодці, використовували наші помилки. Ми забили собі самі, а не Карпати. Не хочу більше коментувати . Коли команда суперника взагалі не грає, воротар за п'ять хвилин встає і вибиває м'яч, а хлопчики не подають нам м'яч - такого не відбувається ніде в світі. Це ненормально, коли тренери бігають за цими хлопцями і просять, щоб вони дали м'ячі.

 
"Карпати" зіграли добре, показали свій характер. Але має бути повага один до одного. Вони робили на полі все що хотіли: і симулювали, і фолили ...

Я, звичайно, дуже засмучений своїми гравцями, тому що ті помилки, які вони допустили, не повинні бути у футболістів такого рівня. Розслаблені вийшли на поле, думали, що це все легко буде.

 
Потім уже, коли суперник забив м'ячі, ми втратили організацію гри, стали знервовані і допускали помилки, не властиві нашій команді. Помилки не тільки в обороні, а й в атаці. Була повна перевага, але ... А поведінка в останні 25 хвилин - ненормальне явище.

Джерело: football,ua

Детальніший звіт про цей матч читайте на нашому сайті тут.