Переможницею конкурсу Міс Львова 2009 стала Валерія Никифорець (Львів), у окремій номінації Міс Львівщина – Мар’яна Пендрак (Львів).

Першою віце-міс журі обрало Марію Гураль зі Львова, також вона перемогла у номінаціях «Міс талант», «Міс Бухта Вікінгів», «Міс глядацьких симпатій». Другою віце – міс стала також львів’янка Лідія Варлам.

Щодо інших номінацій конкурсу, то «Міс бікіні» та «Міс фото» стала львів’янка Христина Міська; «Міс дружба» – Вікторія Злонкевич із м. Моршина; «Міс пляж» – Юлія Робак з м. Добротвір; «Міс Мері Кей» – Ірина Вітошинська із м. Дубляни. Всього у конкурсі приймали участь 16 дівчат з різних міст Львівщини.

Як повідомив виконавчий директор конкурсу Назар Настюк, переможниці конкурсу отримали можливість поїхати на Міс Україна, який відбудеться у Києві 26 квітня.

Щодо самих переможниць, то Валерії Никифорець 20 років і вона є студенткою ЛНУ ім. Івана Франка, Мар’яні Пендрак, яка є студенткою НУ «Львівська політехніка» 19 років.

«Найбільше нашим переможницям сподобався конкурс талантів, де вони змогли проявити свою креативність, виявити творчий підхід та представити себе» – розповів п. Назар.

«Щодо конкурсу, то попри те, що в нас було досить мале фінансування і все ми робили самотужки, все пройшло на досить високому рівні по організації та конкурсах. Мені навіть сказали, що свято пройшло краще, від нещодавно проведеного Містера Львова. Можемо з впевненістю сказати – дійство вдалося», – додав він.

Організатори обіцяють, що на наступний рік, якщо буде продовжено ліцензію на проведення конкурсу, свято буде масштабніше та цікавіше: «Ми вже маємо певний досвід, врахували всі помилки, маємо певні напрацювання, тому сподіваємося, що Міс Львів 2010 стане справжньою подією».