Про це йдеться в заяві місії, передає «Радіо Свобода». 

«На запрошення української влади к Києві з 24 червня працює місія Міжнародного валютного фонду, яку очолює  Микола Георгієв. Її робота присвячена першому перегляду програми у рамках дії угоди stand-by. З урахуванням швидкого темпу розвитку подій і безлічі питань, які потребують обговорення, місія продовжить свою роботу до 9 липня», – мовиться у заяві.

24 червня до України прибула місія МВФ для зустрічей з владою і оцінки виконання дворічної програми кредитування української економіки обсягом 17 мільярдів доларів. Вона має оцінити прогрес у виконанні програми реформ і обговорити з представниками влади цілі і завдання на подальшу перспективу. 

Як повідомляв «Вголос», 30 квітня МВФ схвалив дворічну кредитну угоду stand-by для України в розмірі $17,01 млрд.

Перший транш у розмірі $3,19 Україна отримала 7 травня

Україна відновила активний діалог із Міжнародним валютним фондом в лютому 2014 року після призначення нового складу уряду.

Впродовж 2013 року в Україні працювали дві технічні місії МВФ, які виконували, швидше, оціночну функцію – рішення про фінансування економіки України за підсумками роботи обох місій так і не було ухвалено.

У грудні 2013 року фахівці фонду відзначали, що макроекономічна політика, що проводилася на той момент владою України, посилювала значні зовнішні та фіскальні дисбаланси, а також багато в чому поглиблювала рецесію.