Про це йдеться у заяві відомства, оприлюдненій ввечері 2 квітня на Facebook-сторінці.

Згідно з інформацією, посадовці Військової служби правопорядку у Збройних Силах України провели перевірку інформації стосовно загострення бойових дій у населеному пункті Широкино на Донеччині, яка була розміщена 28 березня 2015 року на офіційному сайті ОБСЄ.

«Встановлено, що 27 березня о 14:35 зі стаціонарного спостережного посту на північно-західній околиці населеного пункту Бердянське було зафіксовано порушення режиму припинення вогню з боку незаконних збройних формувань зі східної частини населеного пункту Широкине», – заявили у Міноборони.

У відомстві розповіли про низку обстрілів позицій сил АТО з боку терористів і зазначили, що у зв’язку з тим, що вони загрожували життю особового складу, військовим дозволили відкрити вогонь у відповідь.

«Представники СММ ОБСЄ на момент фіксації порушення режиму припинення вогню з боку незаконних збройних формувань знаходились біля штабу військової частини Збройних Сил України, але вже за 10 хвилин на автомобільному транспорті поїхали у напрямку 

міста Маріуполь та весь час, коли був обстріл з боку незаконних збройних формувань, були відсутні у районі бойових дій», – заявили у Міноборони.