Про це йдеться в повідомленні штабу.

«Отже, своєю бездіяльністю представники Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ певною мірою поділяють відповідальність за обстріли бойовиками Зайцевого, закриття КПВВ «Зайцеве» та ескалацію конфлікту на Донбасі», – йдеться в повідомленні.

Натомість, як повідомляє штаб АТО, протягом останніх днів обстріли проросійськими найманцями населеного пункту Зайцеве посилилися: «Ворог застосовує по наших позиціях, окрім гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї, міномети калібру 82 та 120 мм, застосування яких заборонено мінськими домовленостями. Щоб не наражати на небезпеку мирних мешканців у ситуації, що склалася, керівництво сил АТО в Донецькій та Луганській областях змушене ухвалити єдине правильне рішення про закриття контрольного пункту в’їзду/виїзду «Зайцеве».

Через українських представників Спільного центру контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК) учора, 1 лютого, про це рішення було повідомлено представників Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

 

Протягом останніх днів обстріли проросійськими найманцями населеного пункту Зайцеве посилилися. Ворог застосовує по наши...

Опубліковано Прес-центр штабу АТО 2 лютого 2016 р.