Як повідомляє «Інтерфакс-Україна», про це йдеться в останньому звіті місії.

«У Луганську ситуація залишається напруженою. У зв’язку із заходами безпеки спеціальна моніторингова місія не відстежує цієї зони відповідальності», – зазначається у звіті.

Стосовно Донецька зазначено, що в місті немає суттєвих змін у ситуації з безпекою.

«Місія збирає додаткову інформацію про ситуацію в Слов’янську через телефонні контакти з постійними співрозмовниками в самому місті, інтерв’ю з журналістами, що повертаються звідти, а також відстежує останні фотографії», – сказано в звіті.

Раніше в ОБСЄ заявляли, що спеціальна моніторингова місія продовжить свою роботу в Україні, але проведе певні перегрупування своїх спостерігачів у східних регіонах у зв'язку з ситуацією з безпекою.

Як писав «Вголос», перша група спостерігачів ОБСЄ зникла 26 травня ввечері в Донецькій області на кордоні з Луганською областю.

Із другою групою зв'язок було втрачено 29 травня ввечері на блокпосту біля Сєвєродонецька Луганської області. З

У складі цих двох моніторингових груп місії ОБСЄ в Україні перебували вісім спостерігачів і один перекладач. Із них у першій зниклій групі – громадяни Швейцарії, Естонії, Туреччини та підданий Данії. Інформації про громадянство спостерігачів другої групи поки що немає.