У вівторок, 22 жовтня, СММ ОБСЄ оприлюднила інформацію про те, що на непідконтрольних українській владі територіях зафіксовано російське озброєння, яке розміщене з порушенням лінії відведення.

Про це повідомляє пресцентр штабу ООС.

«Зокрема, 19 жовтня, біля населеного пункту Краснолуцький, що на Луганщині, БПЛА СММ зафіксував 21 реактивну систему залпового вогню БМ-21 «Град», а поблизу населеного пункту Тернове, що на Донеччині - 2 самохідних гаубиці 2С1 «Гвоздика», - йдеться у повідомленні.

Окрім цього, СММ ОБСЄ зафіксувала вороже озброєння, яке розміщене без порушення ліній відведення, але за межами визначених місць зберігання.

«Так, 19 жовтня, на основі доступних даних повітряного спостереження, біля Круглика, виявлено 26 танків (невстановленого типу), біля населеного пункту Мирне - 8 самохідних гаубиць 2С1 «Гвоздика», 18 танків (невстановленого типу), 9 буксируваних гаубиць Д-30 «Лягушка» та 5 протитанкових гармат МТ-12 «Рапіра», - додали у відомстві.

Також зазначається, що біля населеного пункту Хрустальний виявлено 10 одиниць 152-мм гаубиць «Мста-Б»» та 8 одиниць буксируваних гармат калібру 152 мм 2А36 «Гіацинт-Б», а у районі населеного пункту Тернове виявлено 8 танків Т-72.

До речі, у Міністерстві оборони України повідомили, що російські найманці на Донбасі від початку доби і до 12:30 здійснили 9 обстрілів українських позицій.