Міський голова Трускавця Лев Грицак вдався до фальсифікації ухвали сесії Трускавецької міської ради про передачу в оренду фірмі „Альфа-Плюс” земельної ділянки площею 136,7 га.
Про це заявили голови трускавецьких міських осередків Української Народної Партії та ВГО „Наша Україна” Олег Ковальчин і Ігор Пілько сьогодні на спільній прес-конференції у відповідь на прес-конференцію міського голови Трускавця.
За їхніми словами, в проекті ухвали, який 19 листопада 2004 р. підтримали депутати, йшлося про те, що земля надається фірмі виключно на правах оренди, однак в кінцевому документі дописано „з правом викупу та передачі в суборенду”.
Опозиціонери вимагають скасування даної ухвали як незаконної.
Ігор Пілько та Олег Ковальчин заявили, що ініційоване депутатами-опозиціонерами Трускавецької міськради звернення до Генпрокуратури в жодному разі не має на меті зірвати виконання програми покращення водопостачання в Трускавці. „Ми жодним чином не є проти того, щоб вода в Трускавці була. Нас турбує спосіб, в який вирішення цієї проблеми”, — наголосив голова Трускавецького міського осередку ВГО „Наша Україна”.
За його словами, вартість земельної ділянки, яку міська влада віддала в користування „Альфа-Плюс” в обмін на 140 млн. грн. інвестицій в реалізацію програми покращення водопостачання, приблизно в 2,5 разу вища від суми інвестицій.
Сумніви в опозиціонерів викликає фінансова спроможність „Альфа-Плюс”. За словами Олега Ковальчина, фірма відмовляється „показати” свої прибутки. „За які гроші вони збираються покращувати водопостачання?”, — не розуміє він.
Нагадаємо, міський голова Трускавця повідомляв, що власником ТОВ „Альфа-Плюс” є „велика англійська компанія”, назви якої він, однак, повідомити не зміг.
Олег Ковальчин припускає, що ніякого англійського інвестора за цією фірмою нема. За його даними, це одеське ТОВ, яке займається охоронною діяльністю. „Це є натуральна афера”, — підкреслив він.
Опозиціонери заявили, що поки що усунення Лева Грицака з посади міського голови не входить до їхніх планів. „Але якщо він так буде продовжувати, ситуація може змінитися”, — зазнаяив Ігор Пілько.
Опозиціонери також заявили, що виступають в інтересах міста, а не ЗАТ „Трускавецькурорт”, як сказав міський голова Трускавця.
Міський голова Трускавця Лев Грицак звинуватив місцеву опозицію в намаганні зірвати реалізацію програми покращення водопостачання в місті-курорті.
22 жовтня 2004 року Трускавецька міська рада вирішила створити ТОВ „Трускавецький водоканал”, учасником якого є Трускавецька міська рада (51%) і ТОВ „Альфа-Плюс” (49%).
19 листопада 2004 р. Трускавецька міська рада вирішила надати „Альфа-Плюс” в оренду терміном на 49 років з правом викупу та передачі в суборенду земельну ділянку площею 136,7 га для створення рекреаційної зони, кварталу громадської і житлової забудови та облаштування системи водопостачання міста за рахунок земель міськради, що не надані в користування.
Лев Грицак обраний на посаду міського голови Трускавця в 2002 році.