Текст звернення зачитав депутат від ВО «Свобода» Юрій Михальчишин.

«Звернення до українців

Підписання Президентом України антидержавного та антиукраїнського за формою й змістом Закону «Про засади державної мовної політики» свідчить про перехід окупаційного режиму Януковича-Азарова-Табачника до політики відкритої русифікації та мовного геноциду титульної української нації.

Деукраїнізація інформаційного простору, русифікація освіти, науки, культури та публічної сфери свідчать про планомірну підготовку ментального плацдарму для згортання політичного та економічного суверенітету України в процесі інтеграції з Російською Федерації.

Ненависть до всього українського, дискримінація українців за національною ознакою, репресії та переслідування свідомих українців стають  візитною карткою маріонеткового режиму Януковича, який прискореними темпами прямує до ліквідації української державності.

Ми категорично не приймаємо нового витка колоніяльно-окупаційного режиму в Україні і готові всіма прийнятними методами протистояти новітній орді. Масові протестні заходи та акції громадянської непокори є першим етапом розгортання національного спротиву, що продовжиться тотальною мобілізацією здорових національних сил українського народу для рішучої відсічі кремлівським агресорам та їх київсько-донецьким прислужникам.

Парламентські вибори 28 жовтня 2012 року стануть прологом нової ери національно-визвольної та соціально-визвольної боротьби українців та принесуть довгоочікуване звільнення від чужинського гніту».