Міський голова Львова Любомир Буняк наклав вето на всі рішення сесії Львівської міської ради за 14 липня. Про це міський голова Львова оголосив перед початком сьогоднішнього засідання сесії, яке так і не розпочалось через відсутність кворуму. Любомир Буняк наголосив на тому, що вважає сесію міськради 14 липня нелегітимною. "Це була не сесія, а збори", ― зазначив він.

Депутати висловили нерозуміння у зв'язку із тим, чому міський голова наклав вето на рішення сесії, яку вважає нелегітимною. На зауваження депутатів Любомир Буняк сказав: "Міський голова може накладати вето на будь-які рішення ради і призупиняти їх дію, тим більше, що це було незаконно і антиконституційно".

Заступник прокурора міста Львова Володимир Поліщук, який виступив перед депутатами, запевнив, що восени прокуратура дасть правову оцінку рішенням сесії 14 липня.
"Ми визначимось і дамо свою чітку позицію", ― наголосив він.

Як повідомляло агентство, 14 липня на сесії Львівської міської ради, яка була скликана з ініціативи депутатів міськради, депутати скасували рішення виконавчого комітету про проектування, реконструкцію та відновлення ландшафтно-архітектурного комплексу "Високий Замок" та про порядок використання коштів на ці заходи, а також прийняли ухвалу про розпуск персонального складу виконавчого комітету Львівської міської ради. На сесії міськради 14 липня було прийнято 7 рішень та 1 заяву. Раніше міський голова Львова Любомир Буняк наполягав на проведенні сесії 21 липня і не погодився з бажанням депутатів проводити сесію 14 липня.