Міський голова Львова Любомир Буняк наразі не збирається вступати в політичні партії, а також змінювати місце своєї роботи. Про це „Вголосу” повідомив керівник адміністрації міського голови Львова Степан Панюца.
„Любомир Буняк не політик, а державний діяч, який керуються у своїй діяльності інтересами громади Львова, а не особистими вигодами. Він не вступав і не збирається вступати в політичні партії, навіть якщо це і є вигідним для нього”, ― сказав Степан Панюца.
Натомість керівник прес-служби НАК „Нафтогаз України” Костянтин Бородин спростував інформацію щодо призначення Буняка на посаду „віце-президента „Укртранснафти”.
„По-перше, такої посади в компанії немає, є посада генерального директора. По-друге, „Укртранснафта” ― акціонерне товариство і зміна керівництва відбувається розпорядженням Кабміну на підставі рішення зборів акціонерів, за поданням наглядової ради компанії”.
Разом з тим Костянтин Бородин, а також Степан Панюца не заперечили того, що з Любомиром Буняком велися розмови щодо його повернення у структури „Укртранснафти”.
„Любомир Буняк, якщо і піде на роботу в „Укртранснафту”, то лише на посаду генерального директора. Свого часу він збудував нафтопровід Одеса-Броди, продемонструвавши свої здібності, як керівника на посаді заступника ген директора „Укртранснафти”, отож не виключено, що Буняк захоче добудувати нафтопровід до Плоцька”, ― сказав Степан Панюца.
Любомир Буняк у 1992- 002 рр. працював головним інженером, директором, головою правління підприємства магістральних нафтопроводів “Дружба”, заступником голови Правління ВАТ “Укртранснафта”. 2002 року обраний на посаду міського голови Львова.
Сьогодні у львівській пресі з’явилася інформація про те, що Любомира Буняка нібито призначено віце-президентом ВАТ „Укртранснафта”.