Міський голова Львова Любомир Буняк заявив, що подальший арешт міського майна та рахунків міськради призведе до виникнення надзвичайної ситуації.
„Ситуація є такою, що ми не можемо вести господарську діяльність, ми не можемо проводити ремонт доріг, заплатити за сміттєвози, добудувати лікарні”, ― повідомив Любомир Буняк сьогодні на прес-конференції.
Через блокування рахунків міськради сьогодні не відбувся земельний аукціон, а отже Фонд розвитку міста не отримав 15-20 млн. грн. Ці гроші планувалося витратити на реалізацію програми „Вода” та оплату боргу за водопостачання у сумі 5 млн. грн.
Загалом внаслідок арешту майна у Фонд розвитку не надійшло 27,5 млн. грн., оскільки за січень-лютий внаслідок продажу земельних ділянок виручено тільки 5,5 млн. грн.
Через арешт майна також призупинено виконання міської програми будівництва соціального житла, зокрема із будівництва дитячої лікарні на вул. Пилипа Орлика та інших об’єктів.
Критична ситуація у місті через арешт майна також негативно вплине на інвестиційну діяльність у Львові, оскільки відлякуватиме потенційних інвесторів, ― вважає Любомир Буняк.