Міський голова Львова Любомир Буняк запропонував Консультативно-дорадчій раді при голові ВРУ підтримати СБУ та Прокуратуру України щодо відкриття кримінальних справ на керівників, які закликали до сепаратизму та розколу України з конфіскацією їхнього майна, — повідомила прес-служба Львівської міської ради.
6 грудня Любомир Буняк взяв участь у роботі Консультативно-дорадчої ради, що діє при голові Верховної Ради України.
На нараді розглядалось питання про стабілізацію політичної та соціально-економічної ситуації в Україні. Консультативно-дорадча рада вирішила підтримати постанову Верховної Ради України від 27 листопада “Про політичну кризу в державі, що виникла у зв’язку із виборами президента України та постанову від 31 листопада “Про стабілізацію політичної та соціально-економічної ситуації в Україні та запобігання антиконституційним діям і сепаратистським проявам, що загрожують суверенітету та територіальній цілісності України”.
Рада також засудила рішення і дії місцевих рад, місцевих органів виконавчої влади, їх керівників, які порушують Конституцію та закони України, та закликають до сепаратизму і розколу України.
Любомир Буняк повідомив, що у засіданні Консультативно-дорадчої ради взяли участь голови обласних рад всієї України, переважна більшість міських голів областей України, декілька міських голів із східної України.
6-7 грудня міський голова Львова Любомир Буняк перебуває у Києві.