Міський голова Самбора Тарас Тершовчин висловив недовіру всім судам Львівщини.

Т.Тершовчин звернувся до голови Верховного суду Василя Маляренка зі скаргою, в якій просить перенести цивільну справу за позовом Богдана Мельничука до Самбірської міськради «про поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу до іншого суду в іншу область України».

У листі до голови Верховного суду Т.Тершовчин скаржиться, що Б.Мельничук після звільнення з посади перейшов в опозицію до нього, як міського голови. Також ініціював проведення референдуму про дострокове припинення повноважень мера, звинувативши його у порушенні Конституції і законів України, прав та свобод громадян. Водночас, Б.Мельничук публічно та у приватних розмовах стверджує, що він буде поновлений на посаді заступника Самбірського міського голови будь-яким судом Львівської області.

Старосамбірський суд уже місяць чекає відповіді від Верховного Суду.

Наприкінці минулого року міський голова Самбора Т. Тершовчин звільнив свого першого заступника Б.Мельничука, який пропрацював на цій посаді півроку. Своє звільнення Б.Мельничук вважає незаконним, тому оскаржив його у міськрайонному судді Самбора. За наполяганням міського голови Самбора, судову справу передали спочатку до Дрогобича, а потім у Старий Самбір.

ЗІК