Міський голова Самбора Тарас Тершовчин 20 серпня на порозі власного кабінету штовхнув медсестру, внаслідок чого вона отримала струс мозку. Про це „Контекст медіа” повідомив народний депутат, голова ЛКО НРУ Ярослав Кендзьор, який того дня перебував у Самборі.
„Він її вхопив за петельки і гримнув головою о двері... Жінка знепритомніла, впала, медики надали допомогу, викликали швидку, її на носилках винесли з міської ради, вона була госпіталізована”, ― розповів Ярослав Кендзьор.
Постраждала ― молодша сестра пологового відділення Самбірської міської дитячої лікарні Любов П., брала участь у пікетуванні міської ради Самбора медичними працівниками, які вимагали об’єднати видатки міста та області на медичну галузь. Нещасний випадок стався, коли група пікетуючи. Домагаючись зустрічі з міським головою, зайшла у його приймальню. Міський голова вийшов їм на зустріч і штовхнув жінку.
Самбірський міськрайвідділ УМВСУ у Львівській області наразі проводить допит свідків інциденту, адже Тарас Тершовчин стверджує, що жінка сама вдарилися і він до цього ніяк не причетний, ― зазначив Ярослав Кендзьор.
Тарас Тершовчин ― міський голова Самбора. Обраний на цю посаду у 2002 році за підтримки „Нашої України”. Член КУН.