Лист із відповідним проханням міського голови Ужгорода Віктора Погорєлова через секретаріат надійшов у МВ МВС 29 жовтня о 18:45.

Погорєлов просить правоохоронців перевірити інформацію щодо школярів-мітингувальників віком до 18 років, які 28 жовтня 2013 року о 09:15 заважали мешканцям міста у безперешкодному доступу до адмінбудівлі Ужгородської міської ради на площі Поштовій та закидали будівлю мерії сміттям та продуктами харчування.

Також міський голова Ужгорода просить правоохоронців встановити причетних до організації цих порушень громадського порядку осіб та вжити відповідних заходів реагування згідно з чинним законодавством.

Також вчора, 29 жовтня, троє батьків дітей, яким скасували канікули, написали заяву у прокуратуру на незаконність цього документу, прийнятого з порушеннями чинного законодавства.

Нагадаємо, 25 жовтня в ужгородських школах через «бабине літо» ухвалили перенести канікули в школах. Об'єднати осінні канікули з зимовими рекомендувало обласне управління освіти. 28 жовтня, кілька сотень школярів влаштували мітинг проти цього рішення.

Джерело: zakarpattya.net