Міський голова Винник Сергій Уваров відмовив в реєстрації ініціативній групі з проведення референдуму щодо дострокового припинення повноважень депутатів міської ради та міського голови. Про це „Вголосу” повідомила член УРП „Собор” Леся Яросевич.
„Ми отримали відмову у вигляді цілої петиції, в якій було вказано, що нібито міський голова не порушував нікого закону, а недовіру нібито йому висловлено не громадою, а тільки членами ініціативної групи”, ― розповіла Леся Яросевич.
17 січня члени ініціативної групи, у свою чергу, подали на це рішення міського голови Винник позовну заяву до місцевого суду Личаківського району Львова, в якій вимагають визнати незаконною відмову міського голови Винник зареєструвати ініціативну групу з проведення референдуму. Дату судового засідання наразі ще не визначено.
Як повідомляв "Вголос", 17 грудня 2004 року збори громадськості міста Винник прийняли рішенні про створення ініціативної групи з проведення референдуму за дострокове припинення повноважень міського голови та депутатів міськради.
Громада Винник ставить у провину міському голові та депутатам міської ради зловживання службовим положенням.
12 грудня громада міста звернулась до міського голови Львова, обласної ради та прокурора з проханням утворити спеціальну комісію із розслідування і доведення фактів протизаконної діяльності міського голови та депутатів міськради Винник.
Сергій Уваров обраний міським головою Винник у грудні 2002 року. Будучи міським головою Винник вступив до Партії регіонів. Після другого туру президентських виборів, у листопаді вийшов з її лав.