На просторах Інтернету з’явився фотопроєкт, який присвячений 100 дням на посаді президента України Володимира Зеленського.

Як повідомляє 112.ua, автор проєкту – фотограф Зоя Шу. Вона фотографувала Зеленського протягом виборчої кампанії та в перші місяці його перебування на посаді Глави Держави.

Добірка включає знімки Зеленського з шанувальниками, з лабораторії під час здавання аналізів, на виборчій дільниці, під час інавгурації, із закордонних візитів президента тощо.

«Моя серія «Пан президент: початок» містить як відомі, так і раніше неопубліковані світлини. Ви можете любити його чи зовсім ні, але це частина нашої новітньої історії, і саме в цьому контексті мені цікава ця особистість. А фото – тонкий зріз історії», – прокоментувала свій проєкт Зоя Шу.

Вона підкреслила, що розмовляла із кандидатом у президенти, а потім і новообраним Главою Держави Зеленським, але не представлялася. За словами Зої Шу, «фотожурналіст – просто свідок історії та повинен документувати її як є, нейтрально і з холодною байдужістю, не взаємодіючи з тим, що він знімає. А найкраще – бути зовсім непомітним».

Додамо, Глава Держави Володимир Зеленський може піти на другий термін президентства у тому разі, якщо він поверне людей в Україну.