Про це 26 травня 2017 року з трибуни Верховної Ради заявив народний депутат від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Юрій Левченко.

Націоналіст зауважив, що на сесії Київської міської ради Віталій Кличко і його «ручні» фракції намагаються проштовхнути продовження договору з компанією олігарха Ахметова, якій багато років тому було передано ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6, що є у комунальній власності.

Свободівець наголосив, що продовження договору означатиме продовження кабали, при якій всі кияни є повністю залежними в питанні забезпечення теплом від приватного монополіста.

«Місто має керувати теплом! Хтось каже про збитковість, але у Хмельницькому, де міський голова – свободівець Олександр Симчишин, теплоенерго прибуткове, і встановило найнижчі тарифи на тепло з усіх обласних центрів по всій Україні. Це результат дії міської ради, яка не краде, а дбає про населення. Кияни, не дайте залишити «Київенерго» у приватного керівника! Потрібно звертатися до своїх депутатів з усіх фракцій. Пишіть Кличку, пікетуйте Київраду, щоби ще на 5-10 років нас не загнали в чергову кабалу», – закликав Юрій Левченко.

 

«Вголос»