Одна з інтриг дня виборів 25 жовтня – голосування на сході України. Зокрема, в містах, що побували під російською окупацією.

Про це інформує ТСН.

Так, у Слов'янську в мери намагається пройти Неля Штепа. Вона вже була мером міста, зокрема в 2014 році, і відома тим, що тоді підтримала захоплення проросійськими бойовиками державних установ. За що потім її заарештували і звинуватили в посяганні на територіальну цілісність і недоторканість України. Справу розглядають й досі. Наразі Неля Штепа уникає зустрічей з журналістами. У місцевій газеті партії, від якої вона йде, Штепі намалювали понад 53,7% голосів. Ніби на такий результат вона розраховує.

У Лимані один з кандидатів – Андрій Перебийнос. Він син, як там кажуть, "вічного" мера Леоніда Перебийноса, який 20 років займав посаду міського голови, а в 2014 році після заходу бойовиків і звільнення міста виїхав закордон і більше в Україні не з'являвся. Його син каже, що радо продовжить справу батька. Надто в нього, розповідає, є підтримка в громаді.

В Дружківці теж є кандидат, що був одним із ініціаторів незаконного референдуму - Володимир Григоренко. І його минуле містян не особливо турбувало останні роки, адже він нині є мером.

В Костянтинівці в мери йде Олег Азаров. Він не родич колишньому прем'єру-втікачу. Але днями з'явилась інформація, що в нього є російський паспорт. Про це написали в соцмережах і навіть якісь документи з реєстрів розмістили. Але сам Азаров переконує, що це не він, а його повний тезка з окупованого Донецька.

Як повідомлялося, станом на 22:00 25 жовтня явка виборців на місцевих виборах складає 36,98%.