Лікарі відзначають, що більшість рибних консервів містять велику кількість ртуті, тому їх категорично не можна давати їсти дітям.

Про це пише медичний журнал HealthLine.

Лікарі відзначають, що вживати рибні консерви щодня не слід, оскільки в них міститься багато солі. Приміром, в одній банці консервованої риби може міститися добова норма солі. Накопичення натрію сприяє розвитку гіпертонії, порушенню електролітного балансу, перешкоджає розщепленню власних жирів, тим самим сприяючи набору ваги, виводить кальцій, створює навантаження на нирки та призводить до багатьох інших станів.

Містять ртуть

Друга проблема - вміст ртуті. Ртуть - це важкий метал, який часто присутній у рибі через забруднення води. Дослідження показали, що вплив ртуті може викликати серйозні проблеми зі здоров'ям у людей, включаючи порушення в роботі центральної нервової системи.

Хижаки особливо шкідливі, оскільки вони поїдають дрібну, вже забруднену рибу. У підсумку в рибі підвищується концентрація цього металу. Найбільша кількість ртуті міститься в тунці. За нею йде лосось і тілапія.

Дослідження показали, що люди, які споживають рибу з високим вмістом ртуті, хоча б раз в тиждень відчувають втому через перевищення допустимого рівня цього металу.

Важливо відзначити, що вплив ртуті особливо токсичний для нервової системи дитини, що тільки розвивається. З цієї причини потрібно виключити консервовану рибу (тунець, лосось і тілапію) з раціону дитини.

Читайте також надзвичайні новини Вголосу: