Між працівниками ринку «Торпедо» та його адміністрацією склалася конфліктна ситуація. Торговці, які самоорганізувалися в ТзОВ «Підприємці «Торпедо», заявляють про бажання створити власний ринок, який відповідатиме сучасним вимогам та зможе поповнити міський бюджет Львова. Водночас, працівники стверджують, що адміністрація торгового комплексу чинить на них фінансовий і силовий тиск.

Як заявив під час сьогоднішніх зборів торговців «Торпедо» директор новоствореного ТзОВ Євген Брочковський, свідченням тиску є побиття голови правління товариства Михайла Пащака. «6 грудня на голову правління ТЗОВ Михайла Пащака здійснено напад. Наразі він у реанімації», – наголосив Євген Брочковський. Сьогодні торговці написали звернення до депутатів Львівської міської ради з проханням надати під забудову ділянку на вулиці Кукурудзяній.

За словами членів ТзОВ, у 2005 році адміністрація ринку за 1 метр квадратний території зажадала плати на суму 400 доларів. «Нам дали гарантію, що впродовж п’яти років ми будемо торгувати спокійно. Проте власник отримав дозвільні документи на будівництво на стадіоні, на якому розміщено «Торпедо», розважально-оздоровчого комплексу. Відповідно, влітку 2006 року він повідомив нам про закриття ринку і запропонував нові торгові місця на вулиці Кукурудзяній за ціною за право оренди 1 тисяча доларів», – підсумував Євген Брочковський. Працівники не погодилися з цими вимогами і запропонували власне вирішення конфліктної ситуації – створення ринку самостійно, однак на тій же Кукурудзяній.

«Міський голова Львова Андрій Садовий, одразу після того, як прийшов до влади, приїхав на ринок зі своєю помічницею Погорєловою. Вони почали налаштовувати підприємців ринку проти адміністрації. Сказали їм створити своє ТзОВ, щоб земельну ділянку, яку надали для перенесення ринку на вулиці Кукурудзяній, забрати на свою користь», – сказав директор ринку «Торпедо» Зіновій Завада. За його словами, таким чином Андрій Садовий хотів віддячити Погорєловій за роботу, яку вона провадила в «Самопомочі» і під час виборчої кампанії. «Пані Погорєлова хотіла б очолити цей ринок, який перенісся б на вулицю Кукурудзяну», – заявив директор ринку «Торпедо».

А свою причетність до погроз та побиття голови правління ТзОВ Зіновій Завада заперечив. Відомості про вимагання від працівників ринку 1 тисячі доларів орендної плати за квадратний метр торгового місця на Кукурудзяній Завада назвав брехнею.

«Напевно, Садовий хоче забрати цю земельну ділянку від ринку «Торпедо», і створити щось своє», – підсумував Зіновій Завада.

Львівський портал