Про це заявила нардеп від «Свободи», коментуючи створення об'єднання.

«Ми залучатимемо до участі не тільки депутатів-мажоритарників від Львівщини, а й народних обранців, які якось пов’язані з Львівською областю, можливо, народилися тут або навчалися», – цитує Сех прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода».

За її словами, ініціюючи створення такого об’єднання, мали на меті згуртувати депутатів задля обстоювання інтересів громади Львівщини.

«Добре відомо, що Львівщина була обділена, коли йшлося про фінансування з державних програм, підтримку обласних проектів на центральному рівні. Скажімо, торік в Україні діяло понад 600 державних програм, але наша область була залучена лише до 17 з них. Але навіть в цих випадках Львівщину явно дискримінують. Наприклад, за програмою енергозбереження, на яку в держбюджеті було закладено 502 млн, область отримала лише 16 млн. Ми домагатимемося справедливого розподілу коштів між областями України та ефективного їх використання і, звичайно, дбатимемо про інтереси громади Львівщини», – сказала вона.

Нагадаємо, що сьогодні у ВРУ оголосили про створення міжфракційного об’єднання «Львівщина», до якого увійшла більшість депутатів від області. Співголовами об’єднання стали народні депутати Ірина Сех, Степан Кубів та Ярослав Гінка.