Організаторами проведення Міжнародного екзит-полу є 4 партнери: Уряд Канади, Соціологічна група «Рейтинг» (Україна), «Baltic Surveys»/The Gallup Organization (Литва), за підтримки Міжнародного Республіканського Інституту (The International Republican Institute - IRI).

Опитування показало такі результати:

Блок Петра Порошенка - 22,2%

Народний Фронт - 21,8

Самопоміч - 14,2

Опозиційний блок - 7,8

Радикальна Партія Олега Ляшка - 6,4

ВО «Свобода» - 5,8

ВО «Батьківщина» - 5,6

Партії «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка, КПУ, «Сильна Україна» Сергія Тігіпка і Правий Сектор набрали менше 5% кожна і, згідно з даними екзит-полу, не проходять до Верховної Ради наступного скликання.

Екзит-полом було охоплено не менше 330 ділянок, вибірка – близько 20 тисяч респондентів. Допустима похибка результатів: для великих значень – не більше 1,5%, для малих – не більше 1%.

Виборчі дільниці для опитування відібрані випадковим чином із дотриманням принципу рівномірності.

Респонденти на дільницях відбиралися відповідно до кроку, який є незмінним протягом усього дня виборів. Опитування анонімні, респонденти самостійно заповнювали анкети (бюлетені) і опускали у спеціально виготовлені скриньки. Всього на екзит-полі працювали близько 1000 інтерв'юерів та інших фахівців.

Як писав «Вголос», за результатами національного екзит-полу у Верховну Раду України також проходять 7 політичних партій.