Як повідомив президент Львівської обласної федерації любителів бездоріжжя «КАРПАРТІ 4Х4», учасниками фестивалю є екіпажі з України, Росії, Білорусі та Польщі.

«Власне, не тальки те, що все більше джиперів з цих країн приїжджають до нас вдруге дає нам підставу говорити про рівень проведення заходу, - розповідає він. – Додам ще те, що попри вплив світової фінансової кризи все ж таки знайшлися спонсори, а я їх називаю не байдужими до Львова людьми, які підтримали це змагання».

За словами Юрченка, його багато разів питали яку користь приносить фестиваль і взагалі, чи можуть такі змагання наносити шкоду зовнішньому середовищу. «Я завжди наводжу приклад Яворівського полігону, де у свій час проводилися тисячі військових тренувань, а флора і фауна там збереглась шикарна. І це підтвердили науковці», - підкреслює п. Андрій.

Крім того, він зазначив, що позашляховики, які приймають участь у таких змаганнях, оздоблені сучасним обладнанням і відповідають всім встановленим нормам. За словами Юрченка, шкода від джип-фестивалю така сама, як від подібних змагань з мотокросу чи драг-рейсінгу, які проводяться у Львові вже не перший рік і мають статус міжнародних змагань.

Також хочу зазначити, що Львівщина має єдину в Україні погоджену трасу для джиперів.

«З кожним роком ми підвищуємо рівень змагань. Вважаю, що згодом львівський джип-фестиваль буде мати такий самий статус, який має подібний захід у Росії – «Бочка Ладога», - додав президент федерації. – Я думаю, що ми здатні доказати, що Львів безумовно не тільки культурна столиця України, але й місто, де можна на високому рівні проводити міжнародні спортивні змагання».

Отже, II Міжнародний джип-фестиваль «CAR PARTY весна 2009» буде проводитися 8-10 травня. Основні події відбудуться 8 травня на мототреку «Сокільники Екстрім».

Детальніше читайте тут