Засновником та організатором фестивалю є Центр дослідження літератури для дітей та юнацтва та керівник Центру Уляна Гнідець. Минулого року фестиваль пройшов з великим успіхом у Львові та Львівській області. Участь у ньому взяли письменники, видавці, діячі культури, науковці, педагоги з усієї України. Цього року організатори вирішили розширити фестиваль та запланували його проведення одночасно зі Львовом в Тернополі та Івано-Франківську.
В рамках симпозіуму у Львові відбудуться такі заходи:
І. Міжнародний симпозіум «Література. Діти. Час: до питань пошуку ідентичності у сучасному транскультурному часопросторі»:
Наукові теми симпозіуму:
«Дитяча література в контексті психотерапевтичного впливу. Книга як міждисциплінарний і транскультурний проект» 1-3 червня
(Галина Католик).
«Література для дітей та юнацтва: інші/інакші, чужі/свої діти» 1-4 червня
(Уляна Гнідець).
ІІ. Круглий стіл «Українська література для дітей та юнацтва - шляхи до світового визнання» за участю координатора Міжнародного проекту з розвитку дитячої літератури східноєвропейських країн Каті Вібе, літературознавців, дитячих письменників, видавців, психологів та психотерапевтів.
(Уляна Гнідець).
ІІІ. Вечірні ток-шоу «Дорослі питання до дитячих письменників» (Мар'яна Савка, Уляна Гнідець).
ІV. Літературний фестиваль для дітей «Дивокрай» 1- 5 червня
(Координатори: Львів: Мар'яна Савка, Христина Тузяк; Тернопіль: Ірина Мацко, Григорій Бурбеза; Івано-Франківськ: Василь Іваночко, Тетяна Качак).
Авторські читання в рамках проекту «Люди-легенди» у літературі для дітей» (Мар'яна Савка, Юрій Кучерявий, Ярина Черняк).
Вуличні читання в рамках проекту «Читаємо разом!» (Христина Цимбровська, Софія Данилиха, Ярина Черняк).Майстер-класи в рамках проекту «Творче читання» (Галина Павлишин).
Майстер-класи в рамках проекту «Багатомовне читання» (Наталя Трохим)
«Майстерня редагування» (Мирослава Прихода).
Театр Слоника-Дзвоника (Володимир Читай, Михайло Малкуш).
V. Презентація проекту «Літературний Імпротеатр» (Ярина Черняк).
VI. Презентація проекту створення премії «Великий Їжак» (Маріанна Кіяновська).
VII. Фотовиставка «Початок» Раїник Талії (Юрій Гнатковський).
VIII. Бульбашкове шоу (Катерина Савич).