Помірятися силами з збірною України до західної столиці прибули збірні команди Словенії, Польщі, Англії, Нідерландів та Росії.
В урочистому параді з нагоди відкриття змагань взяли участь всі представники команд-учасниць, їх тренери, судді та почесні гості.

Висловила подяку за організацію турніру та привітала учасників змагань начальник управління сім'ї, молоді та спорту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради, Оксана Вацеба «Сподіваюсь, що ці змагання запам’ятаються всім, адже з таким надзвичайно сильним складом команд – учасниць гра обіцяє бути дійсно захоплюючою. Також хочу відмітити те, що цей міжнародний турнір проходить у рік, який на Львівщині оголошено Роком спорту та здорового способу життя, а тому, подякувати організаторам змагань за пропагування та розвиток здорового способу життя у нашій країні».

«Це чудовий вид спорту, який необхідно підтримувати та розвивати. Висловлюю щиру подяку організаторам змагань, які запросили команди дійсно високого рівня. Бажаю спортсменам, щоб перемогу отримали дійсно найсильніші та найкращі, легкої Вам води, - з словами привітання виступив срібний медаліст олімпійських ігор, переможець світових та міжнародних змагань з водного поло, голова Федерації водного поло Львівської області, Микола Смірнов.
“Уже втретє в Аквапарку «Пляж» стартує міжнародний турнір «Кубок Львова», - розповідає керівник аквапарку «Пляж», Андріян Гутник. – З кожним роком рівень підготовки та склад учасників змагань зростає. Цього року ми запросили команди з Голландії, Англії,Словенії, Польщі та Росії, - це команди,які тренуються на рівні серйозних європейських збірних та отримують для цього відповідне фінансування держави, для яких створені всі умови гідного сучасного тренування.

Спільними зусиллями ми започаткували для водного поло у Львові гарні традиції. Наші українські спортсмени повинні звикати до високої вимогливості до себе та своєї спортивної майстерності. Оскільки, показуючи високі результатами у своїй спортивній підготовці, наші ватерполісти прославляють український спорт і на міжнародному рівні».

За підсумком першого дня турніру, збірна України стала одним з фаворитів змагань, виборовши перемогу у збірної Голландії з рахунком 9:14.
Великобританія - Росія 3:14
Словенія-Польща 15:6

Бажаємо спортсменам цікавої гри та перемоги.
Змагання триватимуть до 6 травня (вхід вільний).