«Основним завданням проекту було те, щоб молодь з різних країн об’єдналася, працювала над спільними проектами і в подальшому спілкувалася», - наголосив голова ГО «Європейський діалог» Ігор Каспрук.

«Ми намагалися продемонструвати мешканцям прикордонних країн спільність їх історичної та культурної спадщини, реальність спільного існування та окреслити перспективи її розвитку для спільного геополітичного майбутнього», - додав він.

За словами куратора проекту Олега Яськіва, серед завдань проекту було підвищення рівня обізнаності молоді з країн-учасниць проекту про можливості їх участі у євроінтеграційних процесах; проведення практичних заходів учасниками спільно з місцевими молодіжними лідерами; поширення інформації про культуру, спільну історичну спадщину України серед молоді країн ЄС.

Як зазначив п. Олег, до участі у таборі було запрошено 18 молодих добровольців віком від 19 до 28 років з Німеччини, Польщі, Білорусі та України. Причому Україну представляли учасники з різних регіонів.

«Зусилля волонтерів були зосереджені на відновлюваних роботах у ботанічному саду міста Кременець, у монастирі в с. Підкамінь, а також на кількох об'єктах, що належать культурній спадщині м. Броди. Практичним результатом роботи волонтерів стало розроблення англомовних веб-сторінок для Кременця та Підкаменя, а також інформаційно-туристиних буклетів на різних мовах», - сказав він.

«Успішна реалізація табору дозволила заохотити активну молодь з європейських країн для допомоги регіону у розвиту туристичної інфраструктури, привабливості та конкурентності. Табір став своєрідним культурним мостом у спільне майбутнє сусідніх народів і вніс посильний вклад у справу європейської інтеграції України», - підсумував Ігор Каспрук.

Табір був організований Громадською організацією «Європейський діалог» за сприяння Фонду «Ореn Ukгаіnе».