"Непроста гра вийшла. "Севастополь" приїхав без групи своїх провідних гравців. Але це ще питання, що краще – грати проти основи чи проти дублерів, які виходять на поле з величезним бажанням і в яких мотивація аж зашкалює. До того ж ви самі бачили, що проти нас вийшли зовсім непогані футболісти, імена яких добре відомі в Україні. Також хочу відзначити, що і в нас вистачало молоді – Мірошниченко, Озарків, Елла, Бохашвілі... Та й в активі Костевича, Ільющенкова, Марселіньо ще немає й десяти зіграних матчів на такому рівні.


Гра вийшла важкою, але й цікавою для обох команд. Але по-іншому й бути не могло – це ж Кубок, а в ньому ніхто немає права на помилку, а виграти хотіли обидві команди. Загалом гра була рівною, хоча, як на мене, ми діяли гостріше в атаці. Тому й гольових моментів у нас було значно більше. Тож виграли ми цілком заслужено, хоча й довелося добряче понервувати. В принципі, можна було обійтися й без "валідолу", адже коли б ми забили другий гол, то я думаю, на цьому б все скінчилося. А моментів для цього у нас біло більше, ніж достатньо. Ми не забивали з таких позицій, коли здавалося, що м’ячу нікуди діватися, окрім як залітати до сітки. Але кожен раз щось ставало на заваді. Серед тих, хто "відзначився" був і я.

Та все ж головне, що виграли і вийшли у 1/8 фіналу. З нетерпінням чекаємо на суперника. Кого б хотів ним бачити? А яке це має значення, від мене ж нічого не залежить, а жереб буде «сліпий». Тож ставлюся до подібних речей по-філософськи – хто випаде, з тим і будемо грати. Хотілося б тільки, щоб грали у Львові, або по-сусідству, наприклад, в Тернополі.


Наостанок хочу подякувати нашим вболівальникам, яких прийшло помітно більше, ніж на попередні ігри. Підтримка була дуже хорошою, за неї окреме спасибі. Сподіваюся, ми нікого не розчарували, хоча й без помилок, особливо при завершенні атак, не обійшлося. Однак мені здається, що ми з кожною грою додаємо. Впевнений, за підтримки не лише фанатів, а й решти вболівальників ми прогресуватимемо швидше. Тож надіюся, що в неділю на грі з "Таврією" трибуни "України" будуть заповнені. Шкода, що я через дискваліфікацію не зможу зіграти, але вірю, що хлопці й без мене візьмуть три очки", – сказав 11-й номер карпатівців.

Джерело: ФК "Карпати"