Віце-прем’єр подякував Володимиру Антонцю, який до цього часу виконував обов’язки міністра, за багаторічну плідну працю і висловив упевненість, що колектив Міністерства і надалі буде працювати з такою ж самовіддачею. Анатолій Толстоухов наголосив, що попереду доволі непростий період, під час якого потрібно буде пройти шлях жорсткої економії.

Новопризначений т.в.о. міністра Михайло Болотських запевнив віце-прем’єра у готовності виконувати поставлені завдання з максимальною ефективністю.

Володимир Антонець у свою чергу подякував Кабінету Міністрів України в особі Анатолія Толстоухова за підтримку у роботі і висловив вдячність колективу Міністерства за плідну співпрацю.

Як повідомлялось, 10 липня Верховна Рада звільнила Нестора Шуфрича з посади міністра з питань надзвичайних ситуацій та захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи у зв’язку з його переходом на іншу роботу.

Згодом Президент України Віктор Янукович призначив Нестора Шуфрича заступником Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.