«Окремі російські телеканали продовжують спотворено подавати інформацію про події в Україні. Цього разу кореспонденти, що співпрацюють з телеканалом НТВ, попередньо спровокувавши безлад, намагалися дискредитувати кампанію щодо часткової мобілізації до Збройних сил України та підрозділів Держприкордонслужби на Донеччині», – пише прес-служба ДПСУ.

Як зазначено у повідомленні, з призваними військовослужбовцями проводиться робота з вивчення їхнього морально-психологічного стану. Щоденні заняття з фізичної, професійної та вогневої підготовки дозволяють у найкоротші терміни відновити рівень прикордонної та військової майстерності відмобілізованих чоловіків. Вони забезпечені усім необхідним майном та після короткого курсу підготовки направляються до підрозділів охорони кордону.

«Державна прикордонна служба офіційно заявляє, що військовослужбовці, які прибули для посилення державного кордону, демонструють високий патріотизм та розуміння відповідальності за захист Батьківщини. Таким чином, згаданий сюжет був свідомо спровокований проросійськими журналістами та мав за мету підірвати довіру населення прикордоння до українських військовослужбовців», –  пишуть прикордонники.

Як писав Вголос, ВРУ підтримала проект Закону №4466 про затвердження Указу Президента України «Про часткову мобілізацію».