За освітою українці їдуть до Польщі, Німеччини, Швеції та Фінляндії. Але і для відпочинку співвітчизники уподобали європейські країни. Майже в половині випадків, особливо в «оксамитовий» сезон - таких туристів 47%. Цієї осені у топ-списку Італія, Іспанія, Греція. Головна причина в обох випадках - можливість заощадити, не втративши при цьому в якості навчання або відпочинку.

Крім того, є можливість заощадити і на зв'язку. Кількість користувачів смартфонами зростає, і опинитися за кордоном без звичного мобільного інтернету для багатьох зовсім не комфортно: ані пошту перевірити, ані поспілкуватися у соцмережах... Але мобільний інтернет в роумінгу - не обов'язково «дороге задоволення»: абоненти МТС можуть замовити послугу «Супер Інтернет у роумінгу» і , всього за 15 грн. в день, отримувати по 20 Мб , перебуваючи в Росії, або по 2 Мб - в країнах Європи. Виходить, вартість мегабайта мобільного інтернету в Росії обійдеться в 75 копійок, а в Європі - сім з половиною гривень.

Підключити послугу можна і вдома, і вже перебуваючи в роумінгу. Причому, з повернення в Україну, «Супер Інтернет у роумінгу» немає потреби відключати: послуга працює лише в роумінгу - якщо користуєшся мобільним інтернетом, а при наступній поїздці дешеві тарифи в рамках послуги знову діятимуть.