Kava.lviv.ua після невеликої перерви поновлює свою роботу! Ми розповідатимемо Вам про світське життя у Львові, цікаві події, місця відпочинку та про багато чого іншого. Оскільки kava.lviv.ua зараз переживає тимчасові технічні труднощі, читайте наразі наші матеріали на Вголосі.

Безліч книжкових полиць, втомлені, але задоволені обличчя продавців та покупців – останній день Чотирнадцятого форуму видавців добігає кінця. Свято вдалося. Про те, у що вдягались львівські віпи та гості міста, kava спостерігала усі три дні форуму. Звичайно, віп-гості форуму намагалися виглядати якнайкраще.

Хрестик та тризуб Катерини Ющенко

Перша леді України – сама вишуканість. Стиль і смак відчувається у всьому. Катерина Чумаченко-Ющенко приїхала до Львова у суботу. Дружина президента і у Львові не зрадила традиції – носити хрестик разом із тризубом. Завдяки Таблоїду, з’ясувалось, що у пані Катерини є декілька подібних наборів коштовностей. Правда, цього разу хрестик був не з чистого золота, а прикрашений перлами, які пасували до намиста та брошки, що були на Катерині Ющенко.

Кость Бондаренко і екстравагантна краватка

Непересічний український політолог Кость Бондаренко приїхав на форум, аби презентувати свою книгу про Леоніда Кучму. Він (Бондаренко) вразив своєю оригінальною краваткою від італійського бренду Salvatore Ferragamo. Безліч зайців прикрашають краватку пана Бондаренка.

У людини, яка тлумачить хитромудрі ходи і потаємні думки політиків, аксесуари, мабуть, також виповнені якимсь потаємним сенсом.

Звернувшись до словника символів, довідалися, що заєць означає відродження, повернення юності, інтуїцію і світло в пітьмі, а також і любов, боязкість, життєву мудрість, швидкість та спритність.

Подібна краватка в інтернет-магазині Salvatore Ferragamo коштує приблизно $150.

Шик і потряс від Ігора Балинського

Львівського політолога Ігора Балинського у дні форуму ми побачили у неймовірному чорному костюмі у руду смужку. Пан Балинський розповів, що його вбрання від німецького бренду Dechamps і що придбав він не лише костюм, але й сорочку та краватку, які є доповненням вишуканого ансамблю.

фото: www.tabloid.com.ua та www.ferragamo.neimanmarcus.com