Модний знавець із Франції відвідує Україну вперше. Його завдання тут у Львові – навчитися нашої особливої творчості, дізнатися більше про місто і країну, яка є одним із нових ринків моди поза межами старої Європи. А молоді таланти – це нові можливості для модної індустрії. Так би мовити, свіжий вітер. Адже сучасний дизайнер не просто створює одяг, він творить стиль життя.

«Як тільки я зустріну когось із нових талантів, планую обов’язково запросити їх до Паризьких будинків моди», – обіцяє Дональд Потар.

На жаль, відвідати усі покази Львівського тижня моди він не зможе, оскільки перебуватиме у Львові з 27 по 31 березня. Тому організатори Тижня підготували на ці дні спеціально для гуру моди покази колекцій вже відомих та молодих українських дизайнерів.

Як зазначив сам Дональд Потар, більшість французьких моделей походять з України і вони є дуже гарними. Тож, тепер для нього особливо цікавим буде побачити те, яку красу українські дизайнери творять власними руками.

Що ж до трендів цього сезону, пан Потар дав модникам маленьку пораду: «Якщо хочете бути модними, Ви мусите купувати черевики з френзлями».