А все чому? Та ж бо понеділок обливаний! Нарід містом з відрами холодної води бігає, діти з водяними пістолетами.

І продовжується усе це диво у Шевченківському гаю, на гаївках. Ще й з подвоєною, навіть, з потроєною силою! Тільки тут до обливання ще забави різні додаються.

Ось аукціон писанок. Скільки хто дасть за писанку-оберіг для власного… бізнесу? Здається, більше 40 гривень не дали. Та писанок багато було. Отож, і виторг непоганий.

А на сусідній галявині «Ріпку» в дійових особах розповідали. І онучку онуком час до часу називали. Та й не дивно, в кастингу на роль онучки хлопчина переміг. «Я вже готова», - ці слова йому давались з неймовірною легкістю. Талант. Але Ріпка ліпше грала.

Але повернемося до галявини великої, де основні дійства проходили. Там вже й танки почалися. До прикладу, тернопільський вальс. Й ще багато-багато. Так, щоби ті, хто «Ріпку» не слухав, не занудились.

Хоча, варто відзначити, нарjд й так не нудьгував. Молодь чудово собі бавилась. Одні ремінцями бились. Хлопці силою вирішили помірятись, злітаючись величезним натовпом на одну купу. Словом, скільки молоді, стільки й забавок.

І все ж, найпопулярнішим залишилось обливання. Адже так весело бігати із пляшками, відрами, водними пістолетами (не пістолетного розміру).

Отож, кажете діти – квіти життя. Ну так, до моменту поки з вашого волосся та одягу не починає швиденькими струмочками втікати вода. Тоді вони, діти тобто, перетворюються на мухомори.

Отакі мокрі справи. 

Фото дивіться тут