Передає Корреспондент з посиланням на Укрінформ.
 
Згідно з результатами опитування, якби наступної неділі відбувся референдум з питання вступу Молдови в НАТО, за приєднання до Північноатлантичного альянсу готові проголосувати 20,2%, проти вступу Молдови в НАТО - 60,8%, а близько 10% учасників опитування ще не визначилися з вибором.
 
Майже кожен четвертий громадянин країни (24,8%) не довіряє жодному з молдавських політиків, а найбільшу довіру серед молдаван досі має президент Ігор Додон (трохи більше 35%). На другому місці за рівнем довіри розташувалася екс-кандидат у президенти Майя Санду (близько 22%), а на третьому - лідер громадянської платформи "Гідність і правда" Андрій Нестасе (2,6%). Екс-президенту Молдови, лідерові партії комуністів Володимиру Вороніну довіряє лише 1% громадян.
 
Соціологи зазначають також, що якби наступної неділі відбулися парламентські вибори, то в майбутній парламент Молдови мають шанс потрапити тільки три партії: партія соціалістів (понад 50% голосів), партія "Дія і солідарність" під керівництвом екс-кандидата в президенти Майї Санду (26%) і демократична партія (трохи більше 6%).
 
Геополітичні переваги громадян позначаються, за даними соціологів, у такий спосіб: за європейську інтеграцію виступають трохи більше 41% жителів Молдови, а за зближення з Євразійським союзом - близько 46%.
 
Опитування було проведене наприкінці жовтня нинішнього року, а ступінь похибки становить плюс-мінус 1,5%.
 
Нагадаємо, Конституційний суд Молдови 2 травня визнав неконституційним перебування російських солдатів на території Придністровського регіону республіки.